Protez Tırnak  Eğitimi

Protez Tırnak 

Nedir?

Protez tırnak temel olarak tırnak yapısına yakın tırnak ile iç içe giren jel/akrilik biçimli bir malzeme ile tırnağa yeniden şekil vermektir. Protez tırnak sadece tırnakları uzatmak değildir, bazı durumlarda tırnağa estetik bir şekil vermek için tek seçenektir. Şunu vurgulamakta fayda vardır: protez takma tırnak değildir.


Nasıl Protez Tırnak

Uzmanı Olunur?

Protez tırnak ülkemizde haksız yere bir kötü imaja sahiptir. Genel kanı protez tırnağın tırnaklara zarar verdiği ve özellikle çıkarıldıktan sonra tırnakların uzun bir süre toparlanamadığı, çirkin ve sağlıksız kalmasıdır. İşin gerçeğinin öyle olmadığını aslında bazı durumlarda zarar görmüş yenmiş tırnakların daha güzel ve sağlıklı görünebileceğini, söküldükten sonra dahi doğal ve sağlıklı görünümünden hiçbir şey kaybetmediğini eğitimlerimizde öğrenebilirsiniz. Ayrıca 
 LCN ürünleri yıllardır tırnakla dost en doğal ürünler ödülünü kimseye bırakmamaktadır.

Neden Marmara Meslek Kursu?

Marmara Meslek Kursu tarafından sağlanan Protez Tırnak Kursu konum olarak İstanbul’un çok merkezi olan Şişli’de eğitimlerimiz hız kesmeden ilerlemektedir. Kurumumuzda derslerinde profesyonel eğitmenlerimiz tarafından kaliteli bir eğitim sonucu güzellik sektörünün kalifiye personellerinden biri olabilirsiniz. Birçok firmadan farklı olrak kurslarımıza başvuran kişileri, kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olma imkanı tanıyoruz.

Hemen Başvur!

Katılım Koşulları

Eğitimlerimize en az 15 yaş ve üstü T.C vatandaşları katılabilir. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımız için “Diploma Denklik Belgesi”  “Oturma İzni ve Geçici Kimlik” evraklarının olması gerekmektedir.

Eğitimi İçeriği

• Tip ile protez tırnak
• Şablon ile protez tırnak
• Kalıcı french
• Kolay törpüleme sistemi
• Freze ile kullanımı
• Tırnak yiyenler veya hasarlı tırnaklar için özel uygulamalar

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim sürecinde ürün, cihaz veya malzeme gibi ek masraflarım olacak mı?

Öğrencilerimizin eğitim sürecinde kullanacağı tüm malzemeler Marmara Meslek Kursu tarafından temin edilmektedir, katılımcılar ek bir ürün masrafı yapmayacaktır.

Eğitim sonucunda alacağım sertifika nedir?

Marmara Meslek Kursu, resmi olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel eğitim kurumudur. Bünyemizde aldığınız eğitimler sonucunda MEB tarafından yapılan sınavda geçer puan alan öğrencilerimiz MEB Onaylı Protez Tırnak Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Protez Tırnak Kurs Ücretleri Ne Kadar?

Kurs ücretlerimiz için iletişim bölümündeki numaralardan bizimle iletişime geçebilir, kurs içeriği ve ücreti dahil olmak üzere aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

Çalışma Alanları

Eğitimimizi başarı ile tamamladığınızda;
Kuaför ve güzellik salonlarında, el-ayak bakımı merkezlerinde, hastanelerin ilgili bölümlerinde, güzellik merkezlerinde, otellerin bakım bölümlerinde çalışabilirsiniz.

Kurs İçin

Gerekli Evraklar

  • Kimlik veya pasaport fotokopisi

  • Diploma (mezun olunan son okul)

  • İkametgah

  • 6 adet resim

Eğitim Programı

Eğitim günleri: Hafta içi ve Hafta sonu
Eğitim saatleri: Hafta içi gündüz 11:00-15:00
Hafta içi akşam 19:00-22:00 Hafta sonu 13:00-17:00

Kontenjan: Grup derslerimiz minimum 4 kişi maksimum 8 kişi ile işlenmektedir. (Birebir özel ders alma imkanı da mevcuttur.)

Diploma

Eğitimlerini tamamlamış olan öğrencilerimize M.E.B onaylı sertifika ve tüm dünyada geçerli uluslararası sertifika verilmektedir. Tüm öğrencilerimize kariyer eğitim desteği sağlanmaktadır.

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ (MERKEZ)

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

0212 234 75 45

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0532 404 18 14

KADIKÖY (ŞUBE)

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No 25 Kat3 D: 7-8 Kadıköy İş Merkezi

‎0216 606 46 54