Uzman Eğitmenlerimiz Elinden BB Glow Hizmeti!

Günümüzde kalıcı fondöten olarak da bahsedilen BB Glow uygulaması, temel olarak cilt lekelerini kapatmak için uygulanan bir işlemdir. Cinsiyet fark etmeksizin herkesin tercih ettiği bir uygulamadır. BB Glow uygulaması herhangi bir kimyasal içeriğe sahip olmadığı için cilde zararlı değildir. Aksine, cildin sıkılaşmasını, akne ve damar izlerinin azalmasını sağladığı için bu işlemin gayet faydalı olduğunu söyleyebiliriz.


Tamamen özel bitkisel serumların kullanıldığı BB Glow uygulaması, cilt renginizin eşitlenmesini sağlayarak size doğal bir ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırır. Bu işlemin oldukça güvenilir olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Ancak tüm uygulamalarda olduğu gibi, BB Glow işlemleri için de cildinizi profesyonelliğinden emin olduğunuz, bu alanda uzmanlığı olan kişilere teslim etmenizi tavsiye ederiz.

Marmara Akademi’de, birçok öğrenciye eğitim veren ve bu öğrencilerin güzellik uzmanlığı sektöründe uzmanlaşmasını sağlayan eğitmenlerimiz, sizler için hizmet vermeye başladı. Bu hizmeti kapsayan uygulamalardan birisi de BB Glow uygulaması. Uzman eğitmenlerimiz tarafından titizlikle yapılan ve sonsuz güvenle yaptırabileceğiniz BB Glow uygulaması için öncelikle özel olarak hazırlanan bitkisel serumlar, bu işleme özel bir cihaz aracılığıyla cilt üzerine uygulanmaktadır. Söz konusu serumların içeriği ciltte sıkılaşma, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırma, nem kazandırma, ışıltı sağlama ve fondöten etkisi yaratan pürüzsüz bir görüntü oluşturmayı kolaylaştırmaktadır. Bir mikro iğne sistemi ile cilt üzerindeki ince çizgiler açılmakta ve cilt altında kolajen üretiminin artırılmasına katkıda bulunulmaktadır. Bu sayede de hücrelerin daha çabuk yenilenmesi sağlanmaktadır.


Marmara Akademi’de yapılan BB Glow uygulaması, gelişimini tamamlamış ve herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkese uygulanabiliyor. Uygulama yüz bölgesi için 4 seans olarak öneriliyor ve her seans ortalama olarak 30 ile 60 dakika arasında farklılık gösterebiliyor. Uygulamanın liste fiyatı 4 seans için 1750 TL olarak belirlenmiştir, ancak hizmet bölümümüzün açılışına özel olarak %40 indirim bulunmaktadır. Uygulama ve kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Marmara Akademi’yi arayabilir ve ücretsiz olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu