Nasıl İpek Kirpik Uygulayıcısı Olunur?

En son güncellendiği tarih: Mar 11

İpek kirpik, kirpik bölgesine tek tek yapıştırılarak uygulanan, hem görsel estetik sağlayıp hem de hacim, doğallık ve güzellik veren bir uygulamalardır. Bu işlem bir profesyonel tarafından tek tek uygulandığı için biraz uzun süren fakat bittiğinde uygulanan kişiyi memnun bırakan bir uygulamadır. Uygulamada kullanılacak olan kirpik boyutu, uygulama yapılan kişinin beğeni ve isteklere göre seçilir. Bu işlem çok hassas bir bölgeye uygulandığı için, kesinlikle alanında tecrübeli kişiler tarafından yapılması tercih edilmelidir.

İpek Kirpik Uygulama eğitimi alacak olan kişiler; ipek kirpik çeşitleri, uygulanan kişiye seçim yaparken yardımcı olabilme hakimliği, ipek kirpik boy-kalınlık-kıvrıklık detayları, ipek kirpik uygulaması çeşitleri, göz yapısı ve göz çevresine göre uygulanacak ipek kirpik hazırlığı, ipek kirpikte kullanılacak olan yapıştırıcılar hakkında bilgi ve titizlik, uygulama yapılacak kişiyi bilgilendirmek için sağlıklı ipek kirpik kullanım süreci ve ipek kirpik kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, bilgilendirme ve uygulama amaçlı profesyonel ipek kirpik bakımları ve ipek kirpik nasıl çıkarılır gibi konulara hakim olacaklardır.


İpek Kirpik-Kirpik Lifting Uygulayıcısı olmak isteyen kişiler Marmara Meslek Kursu’na gelerek alanında uzman kadromuzdan sınırsız eğitim (öğrenme garantisi) alarak kuaförler, güzellik salonları gibi merkezlerde iş imkanı bulabilirler. Biz Marmara Meslek Kursu olarak, eğitim verdiğimiz kişiler sektöre adım attığında bir adım önde olabilmeleri için eğitimlerimizi profesyonel ekibimiz ile uygulama ağırlıklı veriyoruz. Marmara Meslek Kursu’nda İpek Kirpik Uygulama eğitimlerini tamamlayan öğrenciler “İpek Kirpik” sertifikası alarak İpek Kirpik Uzmanı olmaya hak kazanırlar.

2 görüntüleme

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ (MERKEZ)

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

0212 234 75 45

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0532 404 18 14

KADIKÖY (ŞUBE)

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No 25 Kat3 D: 7-8 Kadıköy İş Merkezi

‎0216 606 46 54