Marmara Meslek Kursu Şimdi de Kadıköy’de!

En son güncellendiği tarih: 11 Mar 2020

Verdiği eğitimlerde “Sınırsız Eğitim Hakkı” politikasını benimseyen Marmara Meslek Kursu, mezunlarına sadece diploma değil; yeni bir hayat da sunuyor. Gününüzün birçok saatini yapmak istediğiniz mesleği hayal ederek geçiriyor olabilirsiniz. Marmara Meslek Kursu’na gelip, teori ve pratik derslerini alıp mezun olduktan sonra yeni bir hayata kapılarınızı açmış olacaksınız.


Marmara Meslek Kursu Şişli’deki köklü kurumunda eğitim vermeye devam ederken, artık Kadıköy’de de eğitim verecek! Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj Uygulaması, İpek Kirpik Uygulaması ve çeşitli Masaj eğitimlerini ve daha birçoğunu görebileceğiniz programlar Kadıköy’de de eğitime sunulacaktır. Derslerin sadece teori olarak değil, uygulamalı ve pratik olması; Marmara Meslek Kursu öğrencilerini sektörde oldukça ileriye taşımaktadır. Öğrenci, mesleği sektörde değil; Marmara Meslek Kursu’ndan öğrenip mezun olur.

Sizler de hayalinizdeki mesleği yapmak istiyorsanız ve nereden başlamalıyım diye düşünüyorsanız, bizleri arayıp danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Eğitimden önce, eğitim esnasında ve mezun olduktan sonra da Marmara Meslek Kursu’nun desteğini hep hissedeceksiniz.


Hayalleriniz çok uzakta değil! Marmara Meslek Kursu Kadıköy’deki şubesi ile metrobüse sadece 1 dakika uzaklıkta.

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör