Marmara Meslek Kursu Şimdi de Kadıköy’de!

En son güncellendiği tarih: Mar 11

Verdiği eğitimlerde “Sınırsız Eğitim Hakkı” politikasını benimseyen Marmara Meslek Kursu, mezunlarına sadece diploma değil; yeni bir hayat da sunuyor. Gününüzün birçok saatini yapmak istediğiniz mesleği hayal ederek geçiriyor olabilirsiniz. Marmara Meslek Kursu’na gelip, teori ve pratik derslerini alıp mezun olduktan sonra yeni bir hayata kapılarınızı açmış olacaksınız.


Marmara Meslek Kursu Şişli’deki köklü kurumunda eğitim vermeye devam ederken, artık Kadıköy’de de eğitim verecek! Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj Uygulaması, İpek Kirpik Uygulaması ve çeşitli Masaj eğitimlerini ve daha birçoğunu görebileceğiniz programlar Kadıköy’de de eğitime sunulacaktır. Derslerin sadece teori olarak değil, uygulamalı ve pratik olması; Marmara Meslek Kursu öğrencilerini sektörde oldukça ileriye taşımaktadır. Öğrenci, mesleği sektörde değil; Marmara Meslek Kursu’ndan öğrenip mezun olur.

Sizler de hayalinizdeki mesleği yapmak istiyorsanız ve nereden başlamalıyım diye düşünüyorsanız, bizleri arayıp danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Eğitimden önce, eğitim esnasında ve mezun olduktan sonra da Marmara Meslek Kursu’nun desteğini hep hissedeceksiniz.


Hayalleriniz çok uzakta değil! Marmara Meslek Kursu Kadıköy’deki şubesi ile metrobüse sadece 1 dakika uzaklıkta.

13 görüntüleme

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ (MERKEZ)

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

0212 234 75 45

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0532 404 18 14

KADIKÖY (ŞUBE)

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No 25 Kat3 D: 7-8 Kadıköy İş Merkezi

‎0216 606 46 54