Marmara Akademi Hizmet Bölümü Açıldı!

Güncelleme tarihi: 11 Mar 2020

Marmara Meslek Kursu’nda eğitim veren hocalarımız, alanlarındaki başarılarını bugüne kadar öğrencilerin memnuniyetiyle gösteriyordu. Bu başarıları sizin de görmenizi ve deneyimlemenizi istedik. “Peki bu nasıl olacak?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Müjde! Artık Marmara Akademi’de hizmet dönemi başlıyor! Sizler de uygulamalarınızı işini en iyi bilenlere yaptırmak istemez misiniz?


Klasik Cilt Bakımı, Epilasyon, BB Glow, Microblading, Kirpik Lifting, Kaş Vitamini ve Kaş Kontürü gibi birçok uygulamayı artık Marmara Akademi’de yaptırabilirsiniz. Yeni başladığımız Hizmet Bölümümüzde elbette yüzünüzü güldürecek fırsatlara yer verdik!

BB Glow (Işıltılı Mezoterapi) uygulamasının 4 seansı, 1750 TL yerine sadece 1000 TL!

Epilasyon (Buz Lazer) uygulamasının 8 seansı 2500 TL yerine sadece 1500 TL!

Kaş Vitamini uygulamasının 6 seansı 1750 TL yerine sadece 1000 TL!

Microblading uygulaması 1000 TL yerine sadece 700 TL!

(Bu fiyatlar açılışa özel fiyatlardır, geçici bir süre ile yararlanabilirsiniz.)


Tüm bunlar ve daha fazlası Marmara Akademi’de. Hatırlatmakta fayda var; bu tür uygulamaların hepsi kendinizi daha iyi hissetmek için yaptığınız uygulamalardır. Eğer kendinizi işinde uzman birisine emanet etmezseniz yaptırdığınız uygulamaların sonucu sizi üzebilir! Kendinizi ve güzelliğinizi işinde uzmanlaşmış kişilere emanet edin ve uygulama sonucunda güzelliğinizin keyfini çıkarın.

Marmara Akademi ile güvenilir uygulamalar, mutlu sonuçlar!

13 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör