Klasik Cilt Bakımı ile Rahatlayın!

Klasik cilt bakımı herkesin ayda en az bir kere yaptırması gereken detaylı cilt temizleme uygulamasıdır. Cildin ihtiyacı olan genel temizlik ve beslenmeyi sağlar. Böylelikle temiz ve parlak bir cilt elde edilirken yaşlanmanız da geciktirilmiş olur. Cildimiz bakıma oldukça ihtiyaç duyar. Çünkü gerek hormon etkileri gerek dış faktörler gibi birçok olumsuz etki cildin nefes alamamasına ve ölü derilerin birikerek kararmasına ve hatta siyah nokta gözenekleri gibi olumsuz durumlara neden olmaktadır. Yüz ve cilt bu duruma geldiğinde hala gereken özen gösterilmezse teninizde çabuk yaşlanma, kararma ve gerçekten diğer kişileri de rahatsız edebilecek kötü görünüm oluşmuş olur.

Klasik cilt bakımı, kullanılan profesyonel ürünlerle Marmara Akademi’nin uzman eğitmenleri tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme işlemidir. Bu işlemde cilde sırasıyla temizleme, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske ve nemlendirici ile masaj yapılarak işlem sonlanmaktadır. Böylelikle cilt temizlenir ölü deriler ortadan kalkar ve tıkalı olan gözeneklerde biriken yağ ve kirler arındırılır, cildin esnekliği ve parlaklığı geri kazandırılmış olur. Klasik cilt bakımı her zaman yapılabilir fakat deri 28 günde bir kendini yenilediği için ayda bir olarak önerilmektedir.

Klasik cilt bakımı stres ve yorgunluk, uyku düzenindeki bozukluklar, fazla miktarda sigara fazla miktarda alkol tüketimi, hormonların ani değişimi, hava ve çevre kirliliğine bağlı olarak ciltte meydana gelen bozukluklar; düzensiz, aşırı zararlı, yağlı beslenme ve en önemlisi su tüketiminin çok az olması gibi sebeplerle ciltte meydana gelen bozuklukları önlemek amacı ile uygulanmaktadır.

Marmara Akademi’de uzman eğitmenler tarafından gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. Ortalama olarak 5 seans uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz. Ortalama olarak bir seans 45 dakikadır. Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 250 TL’dir. Ancak hizmet bölümümüzün açılmasına özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. Klasik cilt bakımı ya da herhangi bir hizmet hakkında daha fazla bilgi almak için Marmara Akademi’yi arayabilir ve ücretsiz şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

85 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör