Kalıcı Kirpik Lifting, Kalıcı Güzellik

Kirpikler, bakışları derinleştiren ve bakışlara anlam, güzellik katan önemli faktörlerden biridir. Kirpik söz konusu olduğunda, kullanılabilecek birçok makyaj ürünü ve uygulanabilecek bir sürü güzellik uygulaması geliştirilmiştir. Bu uygulamalara her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Günümüzün popüler uygulamalarından birisi haline gelmiş olan kirpik lifting de daha etkileyici kirpiklere sahip olmak isteyenlerin düzenli olarak başvurduğu yöntemler arasına girmiştir.


Kirpik Lifting uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere kirpikleri kaldırmak ve daha estetik bir ifade kazandırmak adına uygulanan bir uygulamadır. Kirpik lifting uygulaması hakkında doğru bilgiye erişmek kritik bir önem taşımaktadır. Göz bölgesini direkt olarak ilgilendiren bu tür işlemler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız, kendiniz için en uygun işlemi yaptırmak için güvenilir kurumlara danışmanız, güzelliğiniz kadar sağlığınız açısından da oldukça büyük önem taşımaktadır.

Marmara Akademi’de uzman eğitmenler tarafından uygulaması yapılan Kirpik Lifting, aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da nitelendirilebilir. Kirpik lifting uygulaması esnasında kullanılan solüsyonlar vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile zenginleştirilmiştir. Bu solüsyonlar, kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrımlı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Uygulamanın etkileri ortalama olarak 2 veya 3 ay sürmektedir. Besleyici bir maske olarak da adından söz ettiren kirpik lifting, hem kirpiklerinizin doğal görünümünü korur hem de göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur.


Marmara Akademi’de siz değerli misafirlerimize hizmet veren uzman eğitmenlerimiz, kirpik lifting uygulamasından önce göz makyajınızın kusursuz bir şekilde temizlenmesi ile uygulamaya başlarlar. Kirpiklerinizde herhangi bir makyaj ürününün kalıntısının kalmamasına ve kirpiklerinizin kuru olmasına muhakkak dikkat ederler. Eğer lens kullanıyorsanız, uygulama öncesinde lenslerinizi çıkartmanız için sizleri uyarırlar. Arpacık, alerji, tahriş, kirpik dökülmesi gibi durumlar yaşıyorsanız, uzmanların bu durumlarda kirpik lifting uygulamasını önermediğini bilmelisiniz. Uygulama bitiminde göz makyajı yapmak veya rimel uygulamak için en az 12 saat beklemeniz tavsiye edilmektedir.


Uygulamanız bittikten sonra, tüm aşamalar için, kirpik lifting uygulamanızı yapan uzmana danışabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Marmara Akademi’de Kirpik Lifting uygulama fiyatı, indirimli olarak 200 TL olarak belirlenmiştir. Daha fazla bilgi almak için bizleri arayıp, ücretsiz olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

101 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör