Kadıköy Şubemizde Hangi Hizmetler Bulunuyor?

En son güncellendiği tarih: 11 Mar 2020

Marmara Akademi’de açılan Hizmet Bölümü, Kadıköy şubemizde de açıldı! Artık Marmara Meslek Kursu’na sadece bilgi ve eğitim almak için değil, hizmet almak için de gelebilirsiniz. Verdiğimiz tüm eğitimleri profesyonel eğitmenlerimizle verdik ve sizin olumlu geri dönüşlerinizle hep gururlandık. Şimdi sırada aldığınız hizmet sonrasında gülümsemenize şahit olup gururlanmak var.


Marmara Meslek Kursu, kuruluşundan bu yana verdiği eğitimlerle ve MEB onaylı belgeler ile mezun ettiği öğrencilerin sektörde ileride olması ile adından oldukça söz ettirdi. Bu başarının sebebi elbette ki eğitimleri veren profesyoneller eğitmenlerdi. Açılan Hizmet Bölümümüzde de profesyonel eğitmenlerimizin bulunduğunu biliyor muydunuz? Birçok öğrenciye mesleği en ince ayrıntısına kadar öğreten eğitmenlerimiz artık siz değerli müşterilerimize, yaptıracağınız uygulamaları en hassas ve en doğru şekilde uygulayacaklar.

Marmara Meslek Kursu’nun Kadıköy Şubesinde verdiğimiz hizmetler ise şunlardır;

Aqua Clean (Hydrafacial) Hizmeti; Aqua Clean, daha nemli daha parlak ve daha sağlıklı bir cilde ortalama olarak beş seansta ulaşmayı sağlayan bir cilt bakım uygulamasıdır. Aqua Clean hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/aqua-clean-hydrafacial linkini inceleyebilirsiniz.


BB Glow (Işıltılı Mezoterapi) Hizmeti; BB Glow uygulamasını kısaca kalıcı fondöten uygulaması olarak tanımlayabiliriz. Uygulamada tamamen bitkisel özlü boyalar kullanıldığı için herhangi bir alerjik reaksiyon gözlemlenmemektedir. BB Glow hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/bb-glow-mezoterapi linkini inceleyebilirsiniz.


Microblading 3D Kıl Tekniği Hizmeti; Microblading, seyrekleşen veya yapısı sebebiyle kaş çerçevenizi doldurmayan kıl köklerinizin yanına, aynı pigmentte ve aynı yönde kıl çizilmesi işlemidir. Uygulamada tamamen bitkisel özlü boyalar ve kişiye özel tek kullanımlık iğneler kullanılmaktadır. Microblading hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/microblading-3d-kil-teknigi-uygulam linkini inceleyebilirsiniz.


Lazer Epilasyon (Buz Lazer) Hizmeti; Vücutta istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın bir yolu da Lazer Epilasyon’dur. Tamamen profesyonel kişiler tarafından yapılacak olan bu uygulama hakkındaki sorularınızı eğitmenlerimize sorabilirsiniz. Lazer Epilasyon hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/copy-of-aqua-clean linkini inceleyebilirsiniz.


Kaş Vitamini Hizmeti; Kaşlarınızın seyrek olmasının birçok sebebi olabilir. Uyku düzensizliği, stres, kalitesiz kozmetik ürünleri seçimi bunlardan sadece birkaçıdır. Kaş vitamini uygulaması, kıl köklerinizi vitaminlerle besleyerek dökülen kısımlarda yeniden çıkmasını sağlayan bir serumdur. Kaş Vitamini hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/kas-vitamini linkini inceleyebilirsiniz.


Kirpik Lifting Hizmeti; Kirpik Lifting uygulaması, kirpiklerin zararsız kimyasallar kullanılarak daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Bazı kişiler bu işlemin kirpiklere zarar verebileceğini söylese de, uygulama esnasında yapılan keratin bakımı ile kirpikleriniz gürleşir ve uzar. Kirpik Lifting hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/kirpik-lifting linkini inceleyebilirsiniz.


Klasik Cilt Bakımı Hizmeti; Cilt sağlığı için düzenli olarak klasik cilt bakımı yaptırmak gereklidir. Bu uygulamada önce cilt analiziniz yapılarak cilt tipiniz öğrenilir. Ardından cildinize önce peeling yapılır ve sonrasında sırasıyla buhar, siyah nokta temizliği, serum, maske, cilt masajı, nemlendirici ve güneş koruyucu uygulanır. Klasik Cilt Bakımı hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/klasik-cilt-bakimi linkini inceleyebilirsiniz.


Sizleri daha da memnun edebilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için https://www.marmarameslekkursu.com/hizmetlerimiz linkini inceleyebilirsiniz veya Marmara Meslek Kursu’ndan ücretsiz şekilde bilgi alabilirsiniz.

25 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör