Kadıköy Şubemizde Hangi Eğitimleri Alabilirsiniz?

En son güncellendiği tarih: 11 Mar 2020

Marmara Meslek Kursu’nun Şişli’deki köklü merkezinin yanı sıra yeni şubesini açmış olduğu Kadıköy’de de birçok eğitimden yararlanabilirsiniz. Bir eğitim seçmeye karar verirken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan birkaçını şöyle nitelendirebiliriz; yeteneğiniz, eğiliminiz ve başarılı olacağınıza inandığınız iş. Eğer siz de kendi mesleğinizi yapmak istiyorsanız Marmara Meslek Kursu’na müracaat edebilir ve profesyonel hocalarımızdan eğitim alarak mesleğinizi kazanabilirsiniz. Marmara Meslek Kursu’nun Kadıköy şubesinden alabileceğiniz bazı eğitimlerden bahsetmek isteriz.


Cilt Bakımı & Güzellik Uzmanlığı (Estetisyenlik) Eğitimi; Günümüzün en popüler mesleklerinden biri haline gelmiş olan Estetisyenlik için, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdan, eğitimlerinizi tamamladığınıza dair onaylı bir belge almanız gerekmektedir. Sektörde iş bulması en kolay mesleklerden biri olan Estetisyenlik ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/cilt-bakimi-guzellik-uzmanligi linkini inceleyebilirsiniz.


Kalıcı Makyaj Eğitimi; Profesyonel eğitmenlerimiz tarafından alacağınız kalıcı makyaj eğitimi sizlere, doğru pigment seçimi ve steril uygulama gibi bilgiler kazandıracaktır. Eğitim sonucunda edineceğiniz MEB onaylı belgeniz ile sektörde kolaylıkla iş bulabilecek ve kendinizi sektördekilerden bir adım önce hissedeceksiniz. Kalıcı makyaj ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/kalici-makyaj-egitimi linkini inceleyebilirsiniz.

İpek Kirpik Eğitimi; Günümüzde birçok kişinin kullandığı İpek Kirpik uygulamasına hakim olmanız için eğitimlerimiz uygulama ağırlıklı verilmektedir. Tüm dersler profesyonel eğitmenler tarafından verilmekte olup, bu eğitim içerisinde 3D İpek Kirpik, 4D İpek Kirpik gibi İpek Kirpik uygulamasının temel prensiplerini öğretilir. Eğitimini tamamlayan öğrenciler İPEK KİRPİK sertifikası alarak İpek Kirpik Uzmanı olmaya hak kazanırlar. İpek Kirpik ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/ipek-kirpik-egitimi linkini inceleyebilirsiniz.


Microblading 3D Kıl Tekniği Eğitimi; Microblading, deri altına mineral ve kök boyaların kıl efektleri halinde bırakılması ile yapılan kaş kontürü uygulamasıdır. Her eğitimde olduğu gibi bu eğitimi de profesyonel eğitmenlerimiz vermektedir. Microblading eğitimini tamamlayan öğrencilerimiz, Microblading sertifikası alarak Microblading Uzmanı olmaya hak kazanırlar. Microblading 3D Kıl Tekniği ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.marmarameslekkursu.com/microblading-3d-kil-teknigi linkini inceleyebilirsiniz.


Tüm bu eğitimler ve çok daha fazlası Marmara Meslek Kursu Kadıköy Şubesinde! Sizler de kendi mesleğinizi elinize almak istiyorsanız ve “Hangi Eğitimi Alsam?” diye düşünüyorsanız, https://www.marmarameslekkursu.com/egitimlerimiz linkini inceleyebilirsiniz veya Marmara Meslek Kursu’ndan ücretsiz şekilde bilgi alabilirsiniz.

80 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör