İşlem Garantili Lazer Epilasyon!

Lazer epilasyon, belirli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine doğrudan uygulanması ve sonrasında kıl köklerinin kurutularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Tamamen uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilmektedir. Bu bakımdan olumsuzlukların ve istenmeyen kötü durumlar yaşanmasının da önüne geçilebilmektedir. Kişinin kıl kökünün yapısı, lazer epilasyonun uygulandığı cihazın dalga boyu, uygulayıcının uzmanlığı gibi pek çok etken lazer epilasyondan alınacak sonucu etkileyebilmektedir. Lazer ışığının tam olarak verildiği alandaki kıl kökleri zayıflamakta, bir sonraki seans zamanına kıllar çok daha zayıf, cansız olarak çıkmaya başlamaktadır. 2-3 seansın ardından lazer epilasyonun etkisi çok daha net olarak gözle görülmektedir. 8 seans içinde de tüm tüyler bitebilmektedir.


Bu uygulamada lazer ışını cildin üzerinden geçerek kıl kökünde bulunan foliküle işlemekte ve onu tahrip etmektedir. Bu ışınların kıl folikülüne verdiği yoğun ısı, onun hasar görmesine ve bir sonraki seansa kadar kılların daha cansız çıkmasına ve ilerleyen dönemlerde de hiç kıl çıkmamasına yol açar.


Marmara Akademi’de uzman eğitmenlerimiz tarafından siz değerli misafirlerimize yapılan Lazer Epilasyon uygulaması, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hepimizin kurtarıcısı! Lazer Epilasyon uygulaması yaptırmaya karar verdiyseniz fakat aklınızda soru işaretleri varsa, Marmara Akademi’yi arayabilir ve sorularınıza ücretsiz olarak yanıt alabilirsiniz. Marmara Akademi’de Lazer Epilasyon uygulaması her bölge için 8 seans olarak belirlenmiştir. Her seans ortalama olarak 45 dakika sürmektedir. Uygulamanın liste fiyatı 2500 TL’dir, açılışa özel %40 indirim devam etmektedir. İndirimli fiyat için ve daha çok bilgi almak için bizleri arayın!

88 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör