Güzellik Uzmanlığı Eğitimini Marmara Akademi’de Alın!

Güncelleme tarihi: 11 Mar 2020

Marmara Meslek Kursu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir merkezdir. Öğrencilerimize son teknoloji ekipmanlar ve üniversite mezunu hocalarımızla; eğitim bittikten sonra direkt olarak sektöre hazır hale gelebilecekleri şekilde eğitim veriyoruz.


Teorik derslerimizin yanı sıra öğrencilerimize birebir çalışma ortamlarında pratik yapma imkanı sağlıyoruz. Marmara Meslek Kursu; iş arayan, personel arayan, iş kurmak ya da işini geliştirmek isteyenler için bir danışmanlık noktasıdır da diyebiliriz. Yeni bir meslek sahibi olmak isteyenlere, becerileri doğrultusunda verdiğimiz eğitimler onları meslek sahibi yaparken, bu sektörde iş sahibi olan ve personel arayan kişiler için; Marmara Meslek Kursu’ndan mezun olan kişiler iyi bir seçenek olabilecektir.

Marmara Akademi’de kısıtlı ders saati yoktur! Eğitime başlanılan vakitten itibaren 15 ders hakkınız var demiyoruz. Bizler, “iyi mezun” politikasını benimsedik ve öğrencilerimiz eğitimlerini aldıklarında ne zaman “Ben hazırım!” derse o zaman mezun ettik.​ Sınırsız eğitim hakkı ile adından söz ettiren Marmara Meslek Kursu’nda, bu sayede eğitimini tam alamadan mezun olan kimse bulunmamaktadır.


Marmara Meslek Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaların yanı sıra, ayrıntılı ders transkriptleri, seminer ve katılım belgeleri, workshoplar, kozmetik ürünleri sertifikalarıyla mezun olduktan sonra sizleri sektör içinde ayrıcalıklı bir noktaya taşımaya çalışmaktadır.

Siz de Güzellik Uzmanlığı Eğitiminizi Marmara Akademi’de alın ve sektörde, Marmara Meslek Kursu’ndan mezun olmanın farkını hissedin!

25 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör