Güzellik Uzmanlığı Eğitimini Marmara Akademi’de Alın!

En son güncellendiği tarih: Mar 11

Marmara Meslek Kursu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir merkezdir. Öğrencilerimize son teknoloji ekipmanlar ve üniversite mezunu hocalarımızla; eğitim bittikten sonra direkt olarak sektöre hazır hale gelebilecekleri şekilde eğitim veriyoruz.


Teorik derslerimizin yanı sıra öğrencilerimize birebir çalışma ortamlarında pratik yapma imkanı sağlıyoruz. Marmara Meslek Kursu; iş arayan, personel arayan, iş kurmak ya da işini geliştirmek isteyenler için bir danışmanlık noktasıdır da diyebiliriz. Yeni bir meslek sahibi olmak isteyenlere, becerileri doğrultusunda verdiğimiz eğitimler onları meslek sahibi yaparken, bu sektörde iş sahibi olan ve personel arayan kişiler için; Marmara Meslek Kursu’ndan mezun olan kişiler iyi bir seçenek olabilecektir.

Marmara Akademi’de kısıtlı ders saati yoktur! Eğitime başlanılan vakitten itibaren 15 ders hakkınız var demiyoruz. Bizler, “iyi mezun” politikasını benimsedik ve öğrencilerimiz eğitimlerini aldıklarında ne zaman “Ben hazırım!” derse o zaman mezun ettik.​ Sınırsız eğitim hakkı ile adından söz ettiren Marmara Meslek Kursu’nda, bu sayede eğitimini tam alamadan mezun olan kimse bulunmamaktadır.


Marmara Meslek Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaların yanı sıra, ayrıntılı ders transkriptleri, seminer ve katılım belgeleri, workshoplar, kozmetik ürünleri sertifikalarıyla mezun olduktan sonra sizleri sektör içinde ayrıcalıklı bir noktaya taşımaya çalışmaktadır.

Siz de Güzellik Uzmanlığı Eğitiminizi Marmara Akademi’de alın ve sektörde, Marmara Meslek Kursu’ndan mezun olmanın farkını hissedin!

11 görüntüleme

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ (MERKEZ)

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

0212 234 75 45

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0532 404 18 14

KADIKÖY (ŞUBE)

Hasanpaşa Mah. Kurbağalıdere Cad. No 25 Kat3 D: 7-8 Kadıköy İş Merkezi

‎0216 606 46 54