Güzellik Uzmanı Olmak İsteyenler, Buraya!

En son güncellendiği tarih: 11 Mar 2020

Marmara Meslek Kursu, Şişli’deki köklü kurumunda eğitim vermeye devam ederken, artık Kadıköy’de de eğitime kapılarını açıyor! Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj Uygulaması, İpek Kirpik Uygulaması ve çeşitli Masaj eğitimlerini ve daha birçoğunu görebileceğiniz programlar artık Kadıköy’de de var.


Güzellik Uzmanlığında 4. Seviye sertifika almak ve kendi mesleğinizi yapmak istemez misiniz?

4. Seviye Güzellik Uzmanlığı eğitimi almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, eğitimi alacağınız kurumun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurum olmasıdır. MEB Onaylı belge aldıktan sonra Ustalık Belgesi sınavlarına girebilmeniz için, bakanlık tarafından resmi olarak tanınmış firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Marmara Meslek Kursu’nda Güzellik Uzmanlığı eğitimini bitirdikten sonra MEB Onaylı 4. seviye Güzellik Uzmanı sertifikanızı alabilirsiniz. Bu belge ile Ustalık Sınavı’na girebilirsiniz ve sınavda başarılı olduğunuz takdirde kendi iş yerinizi açabilir veya tercih ettiğiniz başka bir kurumda Estetisyen olarak çalışabilirsiniz.


Marmara Meslek Kursu’nda derslerin sadece teorik değil, uygulamalı ve pratik olması; öğrencilerimizi sektörde oldukça ileriye taşımaktadır. Verdiğimiz eğitim ile öğrenci mesleği sektörde değil; Marmara Meslek Kursu’ndan öğrenip mezun olur.

7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu