Güzellik Uzmanı Olmak İsteyenler, Buraya!

Güncelleme tarihi: 11 Mar 2020

Marmara Meslek Kursu, Şişli’deki köklü kurumunda eğitim vermeye devam ederken, artık Kadıköy’de de eğitime kapılarını açıyor! Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj Uygulaması, İpek Kirpik Uygulaması ve çeşitli Masaj eğitimlerini ve daha birçoğunu görebileceğiniz programlar artık Kadıköy’de de var.


Güzellik Uzmanlığında 4. Seviye sertifika almak ve kendi mesleğinizi yapmak istemez misiniz?

4. Seviye Güzellik Uzmanlığı eğitimi almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, eğitimi alacağınız kurumun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurum olmasıdır. MEB Onaylı belge aldıktan sonra Ustalık Belgesi sınavlarına girebilmeniz için, bakanlık tarafından resmi olarak tanınmış firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Marmara Meslek Kursu’nda Güzellik Uzmanlığı eğitimini bitirdikten sonra MEB Onaylı 4. seviye Güzellik Uzmanı sertifikanızı alabilirsiniz. Bu belge ile Ustalık Sınavı’na girebilirsiniz ve sınavda başarılı olduğunuz takdirde kendi iş yerinizi açabilir veya tercih ettiğiniz başka bir kurumda Estetisyen olarak çalışabilirsiniz.


Marmara Meslek Kursu’nda derslerin sadece teorik değil, uygulamalı ve pratik olması; öğrencilerimizi sektörde oldukça ileriye taşımaktadır. Verdiğimiz eğitim ile öğrenci mesleği sektörde değil; Marmara Meslek Kursu’ndan öğrenip mezun olur.

9 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör