Doğru Kurum, Doğru Eğitmen!

Güncelleme tarihi: 11 Mar 2020

Henüz hangi eğitimi almak istediğinize karar veremediyseniz, ilgi alanınızın ne olduğunu bulmalı ya da gelecekte ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Kazanmak istediğiniz beceri ve bilgilerin ne kadarına yatkın olduğunuzu ve bu bilgileri eğitim almadan doğru bir biçimde öğrenebilecek misiniz bunları düşünmelisiniz. Eğitimin her şeyi kapsadığını, uzman eğitmenler ile çok da fazla ilerleyebileceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. İhtiyacınıza yönelik eğitimleri araştırırken; eğitim süreci ve eğitmenler ile ilgili merak ettiklerinizi eğitimi alacağınız yer ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.


Marmara Meslek Kursu gibi katılımcı deneyimini merkeze alan eğitim kurumları, sizin deneme yanılma yoluyla öğrenmenizi, becerilerinizi geliştirmek için alan açmayı hedefler ve teori-pratik ikilisini gerektiği gibi doğru şekilde harmanlar.

Eğitimi verecek eğitmenin uzmanlığı ve deneyimi de elbette çok önemlidir. Eğitim verdiği alana yönelik işler yapmış, kaliteli olduğunu düşündüğünüz bir uzman sizler için doğru eğitimi verebilir. Fakat unutmamalısınız ki bir şeyi iyi bilmek; iyi bir öğrenme ortamı yaratabilmek anlamına gelmemektedir. Bu sebeple uzmanın eğitmenlik deneyimini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Marmara Meslek Kursu’nda derslere misafir olabilir ve eğitmenleri gözlemleyebilirsiniz.

Doğru kurum konusunda kararsız kaldıysanız, bu konuda önceki katılımcıların görüşleri ve geri bildirimleri de eğitim alacağınız yer konusunda karar vermek için iyi bir kaynak olabilir.


Biz Marmara Meslek Kursu olarak, kursiyerlerimize hem teori hem de pratik alanda, uzman eğitmenlerimiz ile her bilgiyi doğru şekilde aktarıyoruz. Doğru kurumda doğru eğitmenlerle çalışmak, sizi sektörde çok ileriye taşıyacak! Marmara Meslek Kursu öğrenme garantisi sunar. Kursiyerlerimiz süre fark etmeksizin kayıt olduğu kursa kendini yeterli hissedene kadar gelme hakkına sahiptir. Mesleğinizi sektörde değil, Marmara Meslek Kursu’nda her noktasıyla deneyimlemiş olacaksınız ve Marmara Meslek Kursu’ndan mezun olmanın farkını hissedeceksiniz.

8 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör