Microblading (3D Kıl Tekniği)

Microblading Nedir?

Microblading, kaş kontürü veya diğer adı ile 3D Kıl Tekniği olarak da bilinir. Gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olmanızı sağlar. Bitkisel kalıcı makyaj boyaları; mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile deri yüzeyinin hemen altına işlenir. Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmamaktadır. Marmara Akademi’de kullanılan ürünlerin tamamı organik ve doğaldır.

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Microblading 

kaç seans uygulanıyor?

Her iki kaç için de ayrı ayrı seanslar uygulanır. 2 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

Microblading

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Kaş şeklini beğenmeyen, kaşları seyrek olan, gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Microblading

fiyatı nedir?

Microblading Uygulaması (3D Kıl Tekniği)

Microblading işleminde kaş aralarındaki boşluklara kalıcı makyaj boyası ile gerçek kıldan ayırt edilemeyecek görünümlü çizgiler yerleştirilir. Bu çizilen benzer nitelikteki çizgiler, kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde olduğu için ayırt edilemez. Uzun süreli kullanıma uygun bir uygulamadır. 

Randevu Al!

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Microblading işlemi ortalama 60 dakika sürmektedir. 

Microblading esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Microblading uygulamasında kişi çok az da olsa acı hissedebilir. Ancak bu alışılabilecek bir sızıdır, herhangi bir aneztezik uygulama yapmaya gerek yoktur.

Uygulamanın liste fiyatı 1000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak hizmet bölümümüzün açılış kampanyası dahilinde %30 indirim mevcuttur. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu