Lazer Epilasyon (Buz Lazer)

Lazer Epilasyon Nedir?

Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın bir yolu da Lazer Epilasyon’dur. Lazer Epilasyonda Marmara Akademi’nin başarı oranı, diğer uygulamalarda olduğu gibi oldukça yüksektir. Ancak uygulama sonrasında da işlem görmüş bölgeyi iyi korumak gereklidir. Uygulamadan sonra dökülmeyen kıllar kesinlikle iplik, cımbız, ağda, epilatör vb. yöntemlerle alınmamalıdır.

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Lazer Epilasyon Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

Lazer Epilasyon için tavsiye edilen seans sayısı her bölge için

8 şeklinde belirlenmiştir. 

Lazer Epilasyon

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, cilt hastalığı olmayan, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Lazer Epilasyon

fiyatı nedir?

Lazer Epilasyon Uygulaması (Buz Lazer)

Lazer Epilasyon merkezi seçerken çok dikkatli olunmalıdır. Merdiven altı olarak tabir ettiğimiz uzmanlık dışı uygulamalar geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. Marmara Akademi’de tecrübeli uzmanlarımız tarafından kullanılan lazer sistemlerinde özel soğutma sistemleri olduğu için hem acı hissi azalır hem de daha etkili sonuç alınır. 

Randevu Al!

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Lazer Epilasyon Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Hafif bir sızı hissedilebilir, hassas olan danışanlarımız için rahatlatıcı kremler kullanılabilir. İkinci ve üçüncü seans itibari ile acı veya ağrı hissedilmemektedir.

Kol, komple bacak, koltuk altı uygulamalarımızda 8 seans fiyatımız 2500 TL’dir. Ancak hizmet bölümümüzün açılışına özel %40’a varan indirimler uygulamaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz. 

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu