Klasik Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı

Uygulaması

Cilt analizinizi yapıyoruz, cildinizi ihtiyacına göre uygun ürünler ile temizliyoruz. Daha sonrasında cildinize göre sırasıyla peeling, buhar, siyah nokta temizliği, tonik, serum, maske, cilt masajı, nemlendirici ve güneş koruyucu uyguluyoruz. Ayda bir yaptırmanız gereken Klasik Cilt Bakımı ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz!

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

Sağlığımız açısından da cildimizin temiz ve bakımlı olması oldukça önemlidir. Yaş aldıkça oluşan kırışıklıklar ve deformasyonların giderilmesinde cilt bakımı son derece gerekli bir uygulamadır. Sadece yaşlanma süreci de değil; cilt bakımını es geçtiğimiz takdirde UV ışınları, makyaj, sigara, serbest radikaller gibi etmenler genç yaşımıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Randevu Al!

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. Ortalama olarak 5 seans uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz.

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Klasik Cilt Bakımı

uygulamasını kimler

yaptırabilir?

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması esnasında

acı veya ağrı oluyor mu?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

Klasik Cilt Bakımı Fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 250 TL’dir. Ancak hizmet bölümümüzün açılmasına özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. %40’a kadar varan indirimler için iletişime geçiniz!

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu