Klasik Cilt Bakımı

KliasikCiltBakımı_Slider.jpg
aquaclean.jpg

Klasik Cilt Bakımı

Uygulaması

Cilt analizinizi yapıyoruz, cildinizi ihtiyacına göre uygun ürünler ile temizliyoruz. Daha sonrasında cildinize göre sırasıyla peeling, buhar, siyah nokta temizliği, tonik, serum, maske, cilt masajı, nemlendirici ve güneş koruyucu uyguluyoruz. Ayda bir yaptırmanız gereken Klasik Cilt Bakımı ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz!

MarmaraMeslek_Logo1.jpg

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

Sağlığımız açısından da cildimizin temiz ve bakımlı olması oldukça önemlidir. Yaş aldıkça oluşan kırışıklıklar ve deformasyonların giderilmesinde cilt bakımı son derece gerekli bir uygulamadır. Sadece yaşlanma süreci de değil; cilt bakımını es geçtiğimiz takdirde UV ışınları, makyaj, sigara, serbest radikaller gibi etmenler genç yaşımıza rağmen yorgun ve solgun görünmemize neden olur.

Randevu Al!

Başvurunuz için Teşekkürler!

Basvuru.png

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

hour.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. Ortalama olarak 5 seans uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz.

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Kimler.jpg

Klasik Cilt Bakımı

uygulamasını kimler

yaptırabilir?

aci.jpg

Klasik Cilt Bakımı Uygulaması esnasında

acı veya ağrı oluyor mu?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Uygulama esnasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

ucret.jpg

Klasik Cilt Bakımı Fiyatı nedir?

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 250 TL’dir. Ancak hizmet bölümümüzün açılmasına özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. %40’a kadar varan indirimler için iletişime geçiniz!