Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır

Kullanılan kimyasalın zararsız olması ve dayanıklılık yönünden daha uzun kalması Kirpik Lifting uygulamasının tercih edilmesindeki ana sebeplerden ikisidir. Kirpik Lifting tekniğinde silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır. Kimyasallar göze ve cilde kesinlikle temas etmez. Kirpik liftingde kullanılan malzemelerin cildiniz ile teması yoktur sadece kirpik üzerine uygulanır. 

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Kirpik Lifting Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

 1 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

Kirpik Lifting

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Merkezimize danışarak hareket etmeniz daha doğru olacaktır.

Kirpik Lifting

fiyatı nedir?

Kirpik Lifting

Uygulaması 

Lifting kelime anlamı olarak “kaldırmak” anlamına gelir. Rimel kullanmadan canlı bakışlar yakalayabilmek için Kirpik Lifting uygulaması tercih edilir. Kirpik lifting, kirpiklerin zararsız kimyasallar kullanılarak daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpiklere zarar veren işlemlerin aksine kirpiklere yapılan keratin bakımıyla kirpikleriniz hiç olmadığı kadar gürleşir ve uzar.

Randevu Al!

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 30 dakikadır. 

Kirpik Lifting Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kirpik Lifting uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Uygulamanın liste fiyatı 300 TL arasında farklılık gösterebilir. Hizmet bölümümüzün açılışına özel bu fiyat üzerinden %30 indirim bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu