Kirpik Lifting

KirpikLifting_Slider.jpg
Kalıcı.png

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır

Kullanılan kimyasalın zararsız olması ve dayanıklılık yönünden daha uzun kalması Kirpik Lifting uygulamasının tercih edilmesindeki ana sebeplerden ikisidir. Kirpik Lifting tekniğinde silikon yarım ay şeklinde bir zemin kullanılır. Kimyasallar göze ve cilde kesinlikle temas etmez. Kirpik liftingde kullanılan malzemelerin cildiniz ile teması yoktur sadece kirpik üzerine uygulanır. 

MarmaraMeslek_Logo1.jpg

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Basvuru.png

Kirpik Lifting Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

 1 seans sonunda uygulama bitmektedir. 

Kimler.jpg

Kirpik Lifting

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir. Merkezimize danışarak hareket etmeniz daha doğru olacaktır.

ucret.jpg

Kirpik Lifting

fiyatı nedir?

Kirpik Lifting

Uygulaması 

Lifting kelime anlamı olarak “kaldırmak” anlamına gelir. Rimel kullanmadan canlı bakışlar yakalayabilmek için Kirpik Lifting uygulaması tercih edilir. Kirpik lifting, kirpiklerin zararsız kimyasallar kullanılarak daha uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir. Kirpiklere zarar veren işlemlerin aksine kirpiklere yapılan keratin bakımıyla kirpikleriniz hiç olmadığı kadar gürleşir ve uzar.

Randevu Al!

Başvurunuz için Teşekkürler!

hour.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Uygulama süresi ortalama 30 dakikadır. 

aci.jpg

Kirpik Lifting Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kirpik Lifting uygulaması esnasında kişi ağrı veya acı hissetmez. Ancak profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı takdirde kişinin gözüne yapıştırıcı vs. kaçabilir. Kısa süreli de olsa bu tip problemlerin yaşanmaması adına güzellik merkezlerinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Uygulamanın liste fiyatı 300 TL arasında farklılık gösterebilir. Hizmet bölümümüzün açılışına özel bu fiyat üzerinden %30 indirim bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.