Kaş Vitamini 

KaşVitamini_Slider.jpg
Kalıcı.png

Kaş Vitamini uygulaması nedir?

Kaş vitamini uygulaması Marmara Akademi’nin tecrübeli eğitmenleri tarafından yapılan profesyonel bir uygulamadır. Diğer işlemlerin aksine bu uygulamada, yapay bir takviye veya boya kullanılmaz. Kaşlarınızın doğal olarak çıkmasını sağlayacak vitaminler, kıl köklerine işlenir. Bu sebeple kaş vitaminini çeşitli kalıcı makyaj uygulamaları ile karıştırmamak gerekir.

MarmaraMeslek_Logo1.jpg

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Basvuru.png

Kaş Vitamini Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı kişinin ihtiyacı analiz edilerek Marmara Akademi’de belirlenir. Ortalama 6 seans sürmektedir.

Kimler.jpg

Kaş Vitamini

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

ucret.jpg

Kaş Vitamini

fiyatı nedir?

Kaş Vitamini

Uygulaması 

Kaşlarımızın seyrek olmasının birçok sebebi olabilir. Uyku düzensizliği, stres, çeşitli hastalıklar, kozmetik ürün seçimi ve benzeri sebepler ile kaş kıllarımız güçsüz hale gelebilir, seyrelerek dökülebilir. Kaş vitamini, kaş tüylerinin diplerini vitaminlerle besleyerek güçlenmelerini ve dökülen yerlerde yeniden çıkmalarını sağlayan bir serum uygulamasıdır.

Randevu Al!

Başvurunuz için Teşekkürler!

hour.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Kaş vitamini uygulama işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir. 

aci.jpg

Kaş Vitamini Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Kaç/Saç Vitamini uygulamasında herhangi bir ağrı-sızı hissedilmez. 

6 Seans Fiyatımız 1750 TL olarak belirtilmiştir. Ancak hizmet bölümümüzün açılışına özel kampanyalarımız dahilinde %40 indirimimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.