İpek Kirpik Eğitimi

Kalıcı.png

Nasıl İpek Kirpik 

Uygulayıcısı Olunur?

Öğrencilerimizin sektöre güvenle adım atmaları için eğitimlerimiz uygulama ağırlıklı olup, profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. İpek Kirpik  yapısı, ipek kirpik uygulaması 3D İpek Kirpik, 4D İpek Kirpik gibi İpek Kirpik uygulamasının temel prensiplerini öğrenerek eğitimlerini tamamlayan öğrenciler  İPEK KİRPİK sertifikası alarak İpek Kirpik Uzmanı olmaya hak kazanırlar.

MarmaraMeslek_Logo1.jpg

Neden Marmara Meslek Kursu?

Marmara Meslek Kursu tarafından sağlanan İpek Kirpik Kursu, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Şişli’de verilmektedir. Kurumumuzda kendi alanlarında profesyonel eğitmenlerimiz tarafından, kaliteli bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim sonucunda güzellik sektörünün kalifiye personellerinden biri olabilirsiniz. Ayrıca İpek Kirpik Eğitimi veren birçok kurumdan farklı olarak, kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olma imkanı tanıyoruz. 

İpek Kirpik

Nedir?

İpek kirpik, saf ipekten imal edilen, göz yapısına göre ipek kirpiklerin teker teker takılmasına verilen isimdir. Uygulama kirpiğin ucuna eklendiğinden kirpik dipleri hava alır. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi oldukça zordur. Uygulama sonrası kirpikleriniz oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olur.

Hemen Başvur!

Başvurunuz için Teşekkürler!

Basvuru.png

Katılım Koşulları

Eğitimlerimize en az 15 yaş ve üstü T.C vatandaşları katılabilir. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımız için “Diploma Denklik Belgesi”  “Oturma İzni ve Geçici Kimlik” evraklarının olması gerekmektedir.

icerik.png

Eğitimi İçeriği

  • Hijyen

  • Teori (kirpik yapısı, kirpik kalınlıkları ve uzunlukları hakkında çeşitli teknik bilgiler verilmektedir.)

  • Suni deri üzerinde kirpik takma çalışması

  • Canlı aday üzerinde uygulama

Ss.png

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim sürecinde ürün, cihaz veya malzeme gibi ek masraflarım olacak mı?

Öğrencilerimizin eğitim sürecinde kullanacağı tüm malzemeler Marmara Meslek Kursu tarafından temin edilmektedir, katılımcılar ek bir ürün masrafı yapmayacaktır.

Eğitim sonucunda alacağım sertifika nedir?

Marmara Meslek Kursu, resmi olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel eğitim kurumudur. Bünyemizde aldığınız eğitimler sonucunda kurumumuz tarafından  “İpek Kirpik Eğitim Katılım Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

İpek Kirpik Kurs Ücretleri Ne Kadar?

Kurs ücretlerimiz için iletişim bölümündeki numaralardan bizimle iletişime geçebilir, kurs içeriği ve ücreti dahil olmak üzere aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz.

calismalanalari.png

Çalışma Alanları

İpek Kirpik Eğitimlerimizi başarı ile tamamladığınızda;
Kuaför ve güzellik salonlarında, güzellik merkezlerinde ipek kirpik tekniği üzerinde çalışabilirsiniz.

gerekl,.png

Kurs İçin

Gerekli Evraklar

  • Kimlik veya pasaport fotokopisi

  • Diploma (mezun olunan son okul)

  • İkametgah

  • 6 adet resim

hour.png

Eğitim Programı

Eğitim günleri: Hafta içi ve Hafta sonu

Eğitim saatleri: Sabah Grubu 9:30 - 13:30 / Öğle Grubu 13:30 - 17:30

Kontenjan: Grup derslerimiz 5 kişi ile derslerimiz işlenmektedir. (Birebir isteyen öğrencilerimize esneklikler tanınmaktadır.)

Diploma.png

Diploma

Eğitimlerini tamamlamış olan öğrencilerimize T.C Milli Eğitim Bakanlığına bağlı sertifika verilmektedir. Kurum onaylı Eğitim Katılım Belgeniz ile sektörde kolaylıkla iş bulabilir, aldığınız eğitim doğrultusunda zorlanmadan hizmet verebilirsiniz. Marmara Meslek Kursu tarafından tüm öğrencilerimize kariyer eğitim desteği sağlanmaktadır.