BB Glow (Işıltılı Mezoterapi)

BB Glow Nedir?

Özel olarak hazırlanan bitkisel serumlar, bu işleme özel bir cihaz aracılığıyla cilt üzerine uygulanır. BB Glow; ciltte sıkılaşma sağlar, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır, cilde nem kazandırır, ciltte ışıltı sağlar ve fondöten etkisi yaratır. Amaçlanan pürüzsüz görüntüyü BB Glow (Işıltılı Mezoterapi) ile oluşturabilirsiniz.

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

BB Glow Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

Yüz bölgesi için 4 seans uygulanmasını öneriyoruz. 

BB Glow

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

BB Glow

fiyatı nedir?

BB Glow

(Işıltılı Mezoterapi)

Kısaca açıklamak gerekirse BB Glow, kalıcı fondöten olarak tanımlanabilir. Temel olarak cilt kusurlarını kapatmak için yapılan bir işlemdir. Bu uygulama öncesindeki en büyük endişe, cilde bir kimyasal boyanın temas etmesi üzerine edilmektedir. Ancak bitki özlü boyalar kullanıldığı için herhangi bir alerjik reaksiyon söz konusu olmamaktadır.

Randevu Al!

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Uygulama yapılan bölgeye göre 30 ila 60 dakika arasında farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için merkezimize danışabilirsiniz.

BB Glow Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

BB Glow uygulamasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

4 Seans liste fiyatımız 1750 TL olarak belirlenmiştir. Ancak hizmet bölümümüzün açılışına özel olarak %40 indirim mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu