top of page

BB Glow (Işıltılı Mezoterapi)

BBGlow_Slider.jpg
Bbglow.jpg

BB Glow Nedir?

Özel olarak hazırlanan bitkisel serumlar, bu işleme özel bir cihaz aracılığıyla cilt üzerine uygulanır. BB Glow; ciltte sıkılaşma sağlar, renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır, cilde nem kazandırır, ciltte ışıltı sağlar ve fondöten etkisi yaratır. Amaçlanan pürüzsüz görüntüyü BB Glow (Işıltılı Mezoterapi) ile oluşturabilirsiniz.

MarmaraMeslek_Logo1.jpg

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Basvuru.png

BB Glow Uygulaması

kaç seans uygulanıyor?

Yüz bölgesi için 4 seans uygulanmasını öneriyoruz. 

Kimler.jpg

BB Glow

uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

ucret.jpg

BB Glow

fiyatı nedir?

BB Glow

(Işıltılı Mezoterapi)

Kısaca açıklamak gerekirse BB Glow, kalıcı fondöten olarak tanımlanabilir. Temel olarak cilt kusurlarını kapatmak için yapılan bir işlemdir. Bu uygulama öncesindeki en büyük endişe, cilde bir kimyasal boyanın temas etmesi üzerine edilmektedir. Ancak bitki özlü boyalar kullanıldığı için herhangi bir alerjik reaksiyon söz konusu olmamaktadır.

Randevu Al!

Başvurunuz için Teşekkürler!

hour.png

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Uygulama yapılan bölgeye göre 30 ila 60 dakika arasında farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için merkezimize danışabilirsiniz.

aci.jpg

BB Glow Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

BB Glow uygulamasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

4 Seans liste fiyatımız 1750 TL olarak belirlenmiştir. Ancak hizmet bölümümüzün açılışına özel olarak %40 indirim mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

bottom of page