Aqua Clean (Hydrafacial)

Aqua Clean Uygulaması

Her cilt tipine göre fonksiyonu bulunan Aqua Clean, ölü cilt hücrelerini temizler ve ciltteki fazla sebumun temizlenmesini sağlar. Size kısa sürede komple bir cilt bakım hizmeti sunmamızı sağlayan son teknoloji cihazımız ile tıkalı gözenelerinizi açabilir, cilt tonu düzensizliklerinizi giderebilir, siyah nokta probleminizi giderebilir, yağlı ciltlerde sebum dengelemesini sağlayabilir, ciltteki elastikiyetin arttırılması sağlayabilir ve ince çizgi ve derinleşmememiş kırışıklıkların tedavisinde yardımcı olabiliriz.

Neden Marmara Akademi?

Marmara Akademi, konum olarak İstanbul’un en merkezi yerlerinden olan Şişli ve Kadıköy’de hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Klasik cilt bakımı, Aqua Clean gibi cilt bakım uygulamaları; Microblading, Kaş Kontürü, Kirpik Lifting gibi Kalıcı Makyaj Uygulamalarını içeren hizmetlerimiz, profesyonel uygulayıcılarımız tarafından özenle ve steril bir ortamda yapılır. Marmara Akademi’nin 13 yıllık sektör deneyimine güvenerek, alanında uzman uygulayıcılarımıza kendinizi emanet edebilirsiniz. M.E.B onaylı eğitim ve sertifika veren kurumumuzdan dilerseniz hizmet, dilerseniz eğitim alabilirsiniz! Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz!

Aqua Clean Uygulaması

(Hydrafacial)

Aqua Clean daha parlak, genç, nemli ve güzel bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı ortalama beş seansta sağlayan bir cilt bakım teknolojisidir. Hydrafacial veya Aqua Clean adıyla bilinen bu teknoloji, cilt temizleme, cilt soyma, cilt yenileme, cilt nemlendirme, antioksidan koruma, cilt lekeleri ve akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Randevu Al!

Aqua Clean Uygulaması kaç seans uygulanıyor?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye ve cilt analizine göre belirlenir. Ortalama olarak 5 seans uygulandığında kesin sonuçlar görebiliriz.

Aqua Clean uygulamasını kimler yaptırabilir?

Gelişimini tamamlamış, özel bir rahatsızlığı bulunmayan herkes bu uygulamayı yaptırabilir.

Aqua Clean uygulamasını fiyatı nedir?

Bir seans kaç dakika sürüyor?

Ortalama olarak bir seans 45 dakika sürmektedir. 

Aqua Clean Uygulaması esnasında acı veya ağrı oluyor mu?

Uygulama esnasında acı veya ağrı hissedilmemektedir.

Uygulamanın tek seansı için liste fiyatı 200 TL’dir. Bu fiyat uygulama bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Belirlenecek seans sayısına göre çeşitli paket fiyatlarımız da mevcut. 

Marmara Meslek Kursu 

Tüm hakları saklıdır

Copyright © 2019

Marmara Meslek Kursu gelişen ve gelişmekte olan Güzellik merkezi, Otel ve Spa Merkezleri ile işbirlikçi çalışma sağlayan birçok alanda M.E.B onaylı ve sertifikalı eğitimler veren İstanbul merkezli bir kurumdur.

SAYFALAR

EĞİTİMLER

ADRES ŞİŞLİ 

- Eğitimlerimiz

- Hakkımızda

- Başarı Hikayelari

- Blog

- İletişim

- Kalıcı Makyaj Kursu

- İpek Kirpik Kursu

- Masaj Kursu

- Profesyonel Makyaj Kursu

- Cilt Bakımı & Güzellik Kursu

19 Mayıs Mah. Etfal Sok. No:8 Şişli / İstanbul

0212 234 75 45

0532 404 18 14

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

2020 © Marmara Meslek Kursu